Vše má začátek a konec

pátek 30. listopad 2012 12:00

Konec tohoto blogu nastává právě teď.

Nikdy jsem netoužil mít svůj blog. Nikdy by mě nenapadlo ho psát, kdyby mě k tomu nevyzval vědecký redaktor Lidových novin Josef Matyáš. Dohodli jsme se, že to zkusím. Slíbil jsem mu jeden "vědecký" text týdně. Vydrželo nám to docela dlouho. Od letošního podzimu už pan Matyáš není redaktorem Lidových novin a užívá si nové role "státního rentiéra" - jak sám vtipně přezdívá důchodu. Tím také vypršel můj závazek. Myslím, že je to dobrá příležitost k ukončení blogu.

Chci poděkovat všem, kdo blog četli. Je jedno, jestli se mnou souhlasili nebo ne. Odlišnost názorů k životu a vědě zvlášť patří.

Jaroslav Petr 

Jaroslav Petr

Jaroslav Petr

Jaroslav Petr

Blog se zabývá vědou, novými vědeckými objevy, jejich společenskými dopady a etickými aspekty. Blog byl Národní knihovnou ČR zařazen do České národní bibliografie a je archivován v rámci jejího projektu WebArchiv.

Ve Výzkumném ústavu živočišné výroby, v.v.i. se zabývá reprodukční biologií hospodářských zvířat. Přednáší biotechnologii živočichů na České zemědělské universitě v Praze a na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Ve volném čase se věnuje popularizaci vědy. Spolupracuje s Českým rozhlasem, Lidovými novinami, různými časopisy a internetovými servery, např. Vesmír, Příroda, XB1, 100+1, 21. století, VTM aj.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora